«В родинному колі єднаймо серця»

Дата: 29.01.2024 18:36

29 січня у фоє Хорошівського будинку культури відбувся фестиваль смачної національної їжі та творчості «В родинному колі єднаймо серця». Захід відбувся за ініціативи колективу редакції газети «Прапор» (редакторка Галина Мінялук) в рамках проєкту «Ближче знайомство на користь усім». Співорганізаторами були: відділ культури (начальник Олег Шишук), відділ соціального захисту населення Хорошівської селищної ради (начальниця Ольга Кучер). Підтримує і сприяє реалізації усіх ініціатив Хорошівський будинок культури та Волонтерський рух Хорошева.

Фестиваль мав на меті згуртувати громаду, підтримати внутрішньо переміщених осіб, які знайшли тут прихисток. А ще, через страви познайомитися ближче, дізнатися один про одного більше, поспілкуватися, через творчість презентувати  себе і, звичайно, допомагати фронту, разом працювати на розвиток громади і Перемогу України.

За донати на ЗСУ можна було скуштувати смачні страви. Були тут і поліська чорна грибна юшка, і херсонська уха, фарширована щука, домашні ковбаси, деруни, зрази, картопля з м’ясом, млинці, солодощі, крафтове вино компанії ТОВ «Сіріус» з Андрушівки, крафтові сири власного виробництва від Марини Шевчук із Давидівки та інші. Кожен стіл вражав різноманітністю й колоритом.

Із вітальним словом до учасників фестивалю звернувся Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук. Він відзначив важливість таких об’єднуючих заходів, подякував організаторам та учасникам за вагому пророблену роботу. Закликав пам’ятати полеглих Героїв, які віддали життя за цілісність і незалежність країни. Висловив слова вдячності Захисникам і Захисницям, які в тяжких умовах боронять Україну і дають можливість проводити такі заходи.

Супроводжувалося святкове дійство тематичними українськими піснями, які виконували: вокальний колектив «Свічадо», солістка Олена Матвієнко та аматори сільських клубів громади. Вела захід Ірина Слобожан. Зйомку заходу робила професійна фотографка, волонтерка Анна Желізко.

Загалом під час фестивалю вдалося задонатити на ЗСУ понад 27 700 грн. Усі виручені кошти передали представникам Волонтерського руху Хорошева.