У старостатах Хорошівської громади колядкими й щедрівками збирали гроші на ЗСУ

Дата: 27.01.2024 13:07

Працівники культури Хорошівської територіальної громади із початком повномасштабного вторгнення не стоять осторонь підтримки та допомоги ЗСУ: плетуть маскувальні сітки, збирають й передають допомогу воїнам тощо.

Колядками й щедрівками збирати гроші на Збройні сили України таку ініціативу запропонував відділу культури Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук.

Культпрацівники радо відгукнулися на пропозицію. Вони впродовж різдвяно-новорічних свят  обійшли обійстя односельчан. Скрізь колядники несли радісну звістку про народження Сина Божого, віншували та збирали кошти на підтримку своїх земляків. Їх тепло зустрічали й щедро донатили гроші.

Так,  вокальний колектив у складі: завідуючої клубом, бібліотекарки, завідуючої дошкільним закладом освіти, діловода та старости у Березівському старостаті зібрала на ЗСУ 21 000 грн. Гроші надіслали захисникам, які беруть участь у бойових діях на сході країни, а  саме: Свободі П.Д. - 4 000 грн,  Свободі Г.А. - 6 000 грн, Дураві О.Є. - 8 000 грн,  Чернишу П.А. - 3 000 грн.

Колядники сіл Будо-Рижани та Радичі зібрали на ЗСУ 19 476 грн. У селі Катеринівка  - 9 800 грн. Зокрема, 8000 грн жителі села Катеринівка передали волонтерці Вікторії Сидоренко Кіндрат до загальної суми збору на Старлінк, а 1 800 грн завідуюча клубом передала у Хорошівський будинок культури до загального збору  на тепловізор. Усі гроші, які залишилися планують використати для допомоги односельцям, що в служать ЗСУ.

У Краївщинському старостинському окрузі колядою зібрали 26 265 грн. Із зібраних коштів передали 10 000 грн волонтеру Волонтерського руху Хорошева Василю Сорокіну. 5 000 грн – волонтеру Максиму Білоусу. 2 500 грн передали на потреби 46 бригади. Решту коштів використали на ремонт автомобіля для військових, придбання теплих устілок, збір шоломів тощо.

Колядники Зубринського старостинського округу зібрали 17 000 грн. 10 000 грн передали волонтерам. 7 000 грн передали Хорошівському будинку культури.

У Дашинському старостаті зібрали – 45 650 грн. У с. Суховоля – 24 150 грн, с. Дашинка – 21500 грн, включно з колядниками Дашинської ХВЦ – 4200 грн. 21 500 грн передали волонтерці Тетяні Корзун.  Зібрані гроші у Суховолі 24 150 грн часткового передали на потреби суховільських військовослужбовців, а частково передадуть волонтерам.

У Давидівському старостинському окрузі зібрали 18 750 грн. За ці кошти закупили для військових 23 жилета з підігрівом.

У селі Поромівка зібрали 4 776 грн, с. Калинівка – 2 400 грн. Усі зібрані кошти передали на потреби ЗСУ.

Дякуємо всім, хто долучився до такої благородної справи – підтримка нашого війська! Дякуємо Захисникам і Захисницям за можливість проводити такі заходи! Тримаємо стрій!

Разом до Перемоги!