Повідомлення про оприлюднення проєкту державного планування

Дата: 26.01.2024 09:47

Повідомлення про оприлюднення проєкту державного планування

«Детальний план території земельних ділянок, розташованих за межами та в межах населеного пункту с. Рижани на території Хорошівської територіальної громади Житомирського району Житомирської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території земельних ділянок, розташованих за межами та в межах населеного пункту с. Рижани на території Хорошівської територіальної громади Житомирського району Житомирської області».

Детальний план території є документацією місцевого рівня. Детальний план території розроблено відповідно до рішення сесії Хорошівської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 21.12.2023 р. № 1551 «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельних ділянок, розташованих за межами та в межах населеного пункту с. Рижани на території Хорошівської територіальної громади».

Територія проєктування розташована в східній частині населеного пункту с. Рижани та за межами населеного пункту с. Рижани Житомирського району Житомирської області на землях виробничого призначення – недіючого Володарсько-Волинського льонозаводу.

Основні цілі ДПТ:

Детальний план території виконаний з метою визначення усіх планувальних обмежень використання території та санітарно – гігієнічними нормами. Даним детальним планом передбачається реконструкція будівель та споруд недіючого Володарсько-Волинського льонозаводу для організації виробництва по обробці трести технічних конопель для отримання котонізованого волокна.

На момент розроблення містобудівної документації, сформовані наступні земельні ділянки:

1. Земельна ділянка кадастровий номер: 182184000:09:002:0420, має площу 0,2269 га.

Категорія – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Цільове призначення: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

2. Земельна ділянка кадастровий номер: 182184001:08:002:0098, має площу 2,6280 га.

3. Земельна ділянка кадастровий номер: 182184000:09:002:0408, має площу 0,7818 га.

4. Земельна ділянка кадастровий номер: 182184000:09:002:0410, має площу 1,0391 га.

5. Земельна ділянка кадастровий номер: 182184000:09:002:0419, має площу 28,1561 га.

При розробленні детального плану території враховано вимоги містобудівної документації вищого рівня:

- Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

- ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні»;

• ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів»;

• ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова території»;

• ДСТУ Б Б.1.1-17:2013 «Умовні позначення графічних документів містобудівної документації»;

• ДСП №173 від 19.06.1996р. «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»;

• ДБН В.1.2.-4:2019 «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту»;

• ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту»;

• ДБН Б.1.1-5:2007 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у містобудівній документації».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Хорошівська селищна рада Житомирського району Житомирської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

Громадське обговорення Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме не менше 30 днів з дня оприлюднення повідомлення на сайті Хорошівської селищної ради, в друкованих засобах масової інформації та Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки.

Громадське обговорення починається з 26.01.2024 року і триватиме до 25.02.2024 року.

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді: 04344587@mail.gov.ua) зауваження і пропозиції. Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 26.01.2024 року до 25.02.2024 року. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 26.02.2024 р. о 14:00 у приміщенні Хорошівської селищної ради за адресою: смт. Хорошів, вул. Героїв України, 13.

Ознайомитися з Детальним планом території та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна на сайті Хорошівської селищної ради (https://horoshihv-rada.gov.ua/)або за адресою: смт. Хорошів, вул. Героїв України, 6, відділ «Центр надання адміністративних послуг Хорошівської селищної ради» (Гомонюк Інна Анатоліївна).

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: смт. Хорошів, вул. Героїв України, 6, відділ «Центр надання адміністративних послуг Хорошівської селищної ради» (Гомонюк Інна Анатоліївна).

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проєкту детального плану території знаходиться в Департаменті охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації, Управлінні екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації та оприлюднена на офіційному сайті Хорошівської селищної ради https://horoshihv-rada.gov.ua/.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.