У Хорошеві дітям загиблих Героїв вручили відзнаки "Батьківське серце"

Дата: 24.01.2024 16:50

Сьогодні, 24 січня, у малому залі Хорошівського будинку культури відбулася церемонія  вручення іменних оберегів «Батьківське серце» дітям загиблих Героїв російсько-української війни, ініційований  військово-цивільною спілкою «Бойове братерство України».

На церемонії були присутні діти, дружини, рідні загиблих Героїв Хорошівської територіальної громади, керівництво громади, представник духовенства, жителі громади, представники військово-цивільної спілки.

Хвилиною мовчання вшанувати пам'ять всіх загиблих за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Освятив відзнаки настоятель Храму Архістратига Божого Михаїла ПЦУ Андрій Суп.

Іменні відзнаки «Батьківське серце» вручали: президент військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» Павло Жебрівський, голова спілки, полковник Леонід Климчук, командир Житомирського полку Сергій Іскрицький.

Нагороди отримали діти загиблих воїнів: Ігнатенка Андрія, Панченка Сергія, Фіщука Олександра, Суслопарова Ігоря, Бондаря Василя, Солов’я Євгенія, Куліша Анатолія, Тичини Сергія, Давидка Леоніда.

У виконані юних артистів дитячої театральної студії «Феєрія» звучали вірші про Героїв, вихованці Хорошівської музичної школи Ілля Засімчук, Даниїл Недзельський, Леонардо Подік виконали інструментальні п’єси, солісти Хорошівського будинку культури Олена Матвієнко та Віталій Райковський завершили захід патріотичною піснею про Україну. Ведучою заходу була Ірина Слобожан.

Довідково. «Батьківське серце» – це пам’ятний срібний кулон у вигляді серця, обрамленого терновим вінком з краплинкою крові. На зворотному боці кулона нанесено прізвище, ім’я та додається іменне посвідчення. Ідеєю створення такої символічної нагороди є те, щоб кожна дитина загиблого Героя могла носити частинку батьківського серця з собою.

Фото без описуФото без опису