Молодіжна рада Хорошівської громади організувала екологічну акцію

Дата: 23.01.2024 16:52

Сьогодні, 23 січня, членкині Молодіжної ради Хорошівської селищної ради та активна молодь, серед яких були й внутрішньо переміщені особи, подбали про годівлю пташок. Ініціювала проведення екологічної акції – виготовлення печива для пташок – голова молодіжної ради Ольга Сокирко. Як зазначила пані Ольга, таку екоакцію вони проводили у січні 2022 року, виготовили власноруч печиво для птахів. Згодом розвісили його на деревах у місцевому парку.

Тож й цього разу підготували усе необхідне для створення пташиного «печива». Замісили суміш, опісля заповнили мішанкою формочки, у готових самокликах зробили отвори, й залишили печиво підсушуватися.

Учасницям надзвичайно сподобалася така екологічна «кулінарна» акція.

Пташине «печиво» - це своєрідна годівничка, яка має ряд переваг:

екологічно чиста (на гілках дерев не залишається ні пластикових пляшок, ні коробок, адже іноді забуті годівнички з часом перетворюються у висяче сміття)

якщо таку годівничку вітром зірве з дерева, вона залишиться на снігу і птахи зможуть її з’їсти;

багато годівниць, зроблених з дерева, картону можуть злякати птахів, а їстівні годівнички привертають увагу птахів, так як вони маленького розміру і видно зернинки.

Друга частина заходу – розвішування печива - запланована на 26 січня. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися та допомогти нашим пернатим друзям! Сподіваємось на активну та плідну співпрацю.