#плічопліч: Як проходить перший етап спортивних змагань на Житомирщині

Дата: 22.01.2024 13:31

Наполегливі та завзяті школярі Житомирщини активно включились у змагальний процес проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Так нещодавно в Коростишівському ліцеї №1 відбулись змагання з баскетболу. Учні, зосереджені та натхненні, показали високий рівень гри, доводячи, що спорт – це не лише фізична сила, але й стратегія та командна робота.

У Щигліївському ліцеї пройшов турнір з футзалу, де юні спортсмени показали неймовірне завзяття. Вони продемонстрували фізичні та технічні здібності, втілюючи в життя складні стратегії гри. Кожен матч був насичений напруженими моментами.

Учасники проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з Житомирщини заслуговують на похвалу за свою наполегливість та бажання розвиватися.

Пишаємося, друзі, кожним із вас! Дякуємо за мотивацію і те, що надихаєте однолітків з усієї України займатися спортом.

#разомпереможемо #плічопліч  #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion