У Хорошеві відзначили День Соборності України

Дата: 22.01.2024 10:46

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день відзначається два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. Цього дня, 106 років тому, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

Другий рік поспіль українці відзначають День Соборності з почуттям глибокого суму й жалоби за співгромадянами, загиблими під час повномасштабного вторгнення російської федерації.

Сьогодні з нагоди свята біля погруддя Т.Г. Шевченку відбувся урочистий мітинг, який підготували та провели працівники Хорошівського будинку культури. У заході взяли участь керівництво селищної ради на чолі з головою Володимиром Столярчуком, керівники і працівники структурних підрозділів та представники громадськості.

Відкрили зібрання Славнем України. Ведуча заходу Ірина Слобожан розповіла про історію й основні факти Дня Соборності.

Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто  віддав життя за цілісність і незалежність України.

У виконанні солістки Хорошівського будинку культури Олени Матвієнко прозвучала патріотична пісня.

Урочистий мітинг завершився під звучання Гімну України.
По завершенню заходу Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук поклав квіти до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку.
Тримаймо стрій та йдемо далі до перемоги!