Розпочала роботу Молодіжна рада Хорошівської селищної ради

Дата: 17.01.2024 17:55

Сьогодні, 17 січня, відбулося перше засідання новообраного складу Молодіжної ради Хорошівської селищної ради. Цьому передувала клопітка підготовча робота. У жовтні 2023 року було оголошено про набір до Молодіжної ради, сформовано робочу групу, яка упродовж місяця приймала, вивчала подані документи кандидатів й винесла на затвердження голови. У грудні розпорядженням селищного голови був затверджений персональний склад оновленої Молодіжної ради у складі 20 осіб.

Привітав новообраних членів ради заступник селищного голови Сергій Засімчук. Побажав бути активними, креативними, розробляти і втілювати цікаві активності й проєкти, успіху в усіх добрих справах та пообіцяв підтримку та допомогу селищної влади.

Із вітальним словом звернувся наш земляк, Голова молодіжного відділу партії Лікуд в Хайфі (Ізраїль) Максим Кручак. Він наголосив на плідній співпраці ізраїльської молоді та нашої громади й запропонував підтримку в реалізації проєктів.

Свою роботу Молодіжна рада розпочала з обрання керівного складу ради. Головою одноголосно обрали Ольгу Сокирко, заступником Олександру Весельєву-Пучкову, секретарем – Олександра Нечипоренка.

Члени молодіжної ради: Ілона Бондарчук, Вікторія Дем’янчук, Андрій Дубчак, Дар’я Іщук, Тетяна Ковальчук, Настасія кузьменко, Ганна Ліпська, Евеліна Лукомська, Анастасія Мельник, Анастасія Нечипоренко, Олег Пашков, Олена Поліщук, Олена Сапожник, Дмитро Сидорчук, Людмила Фелюст, Віра Шагова, Олена Якубенко.

Під час засідання члени ради напрацювали план роботи, обговорили першочергові заходи, які почнуть реалізовувати.

Попри те, що Молодіжна рада є ще зовсім «молодою», проте її учасники сповнені ентузіазму та натхнення. Бажаємо молодій команді гарних ідей та наснаги у втіленні їх у життя.