Хорошівська громада підписала меморандум про співпрацю з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ та німецьким державним банком KFW

Дата: 16.01.2024 14:51

Сьогодні, 16 січня, 5 громад Житомирщини підписали меморандуми про співпрацю з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ та німецьким державним банком KFW.

Зокрема у Житомирській, Коростенській, Олевській, Звягельській, Хорошівській та Андрушівській громадах області у межах меморандуму планується реалізація проєктів за такими напрямками:

• забезпечення доступу до якісного водопостачання;
  • захист та соціальна підтримка дітей;
  • розвиток молоді;
  • освіта;
  • охорона здоров’я.

Нагадаємо, що в межах підписаних раніше меморандумів, Житомирщина має низку проєктів, які:

• суттєво покращили стан укриттів в школах та лікарнях;
  • переоснастили пологові будинки;
  • створили мережу сучасних STEAM-лабораторій;
  • приділили увагу дітям, які постійно отримують психологічним травми від війни, надати допомогу переселенцям.

«Щиро дякуємо Федеральному міністерству економічного співробітництва та розвитку Німеччини,  ЮНІСЕФ за їх небайдуже ставлення та підтримку, а громадам учасницям за активну позицію та пророблену роботу. Переконаний, що це допоможе нам відновити та покращити соціальну інфраструктуру, що стане додатковим стимулом для того, щоб люди, які виїхали за кордон, поверталися додому. Завдяки такому партнерству ми можемо реалізувати значущі зміни та створювати середовища, де будуть розцвітати наші діти – майбутнє Незалежної України», — підкреслив Віталій Бунечко.

Завдяки такому партнерству вдасться реалізувати значущі зміни та створювати середовища, де будуть розцвітати діти – майбутнє Незалежної України.

За інформацією Житомирської ОВА