Безбар’єрна грамотність - освітній серіал від Дія.Освіта

Дата: 04.01.2024 17:29

Для людей з інвалідністю у суспільстві досі існують певні бар'єри. Але несприйняття когось, хто відрізняється від решти колективу, неприйняття людей через стереотипи — також бар'єр.

Змініть своє мислення, переглянувши освітній серіал. Інклюзивність відкриє для вас ширше бачення світу. Дізнайтеся, як люди з порушенням зору, слуху чи моторики користуються ґаджетами, інтернетом та простором навколо. Звільнитись від упереджень у роботі з людьми — це ще один бар’єр, який ви можете подолати.

Світ вартий бути відкритим для всіх!

Освітній серіал Міністерства цифрової трансформації України створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» у співпраці із радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар'єрності, ГО «Безбар’єрність», представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту ПРООН «Права людини для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Подивитись серіал, отримати відповідні знання та вміння, сертифікат про заверешшя онлайн-навчання можна за посиланням.

Формат: Освітній серіал

Бали ЄКТС: 0.2

Доступні мови: Українська, Англійська

Тема: Безбар'єрність