Відбулось друге засідання Робочої групи з питань доступності послуг об’єктів соціальної роботи в громадах, підвищення рівня інклюзії, у тому числі задля попередження конфліктів в громаді різних сфер життя місцевого населення Хорошівської територіальн

Дата: 21.12.2023 16:57

20 грудня у Хорошівській селищній раді відбулось друге засідання Робочої групи з питань доступності послуг об’єктів соціальної роботи в громадах, підвищення рівня інклюзії, у тому числі задля попередження конфліктів в громаді різних сфер життя місцевого населення Хорошівської територіальної громади.  Проводила засідання голова Робочої групи Вікторія Майтак за участі представників ГО «Фундація Простір», які діють в межах проєкту Говерла від USAID (Агентство США з міжнародного розвитку),  а також представників структурних підрозділів Хорошівської селищної ради та інших установ. Основною метою зібрання було визначення проблемних питань щодо безбар’єрності та їх вирішення.

Інженери проєкту Говерла здійснили дослідження 5 соціально важливих об’єктів на їх доступність для осіб з інвалідністю.

За результатами засідання також прийняли рішення про подальшу співпрацю задля вирішення проблемних питань.

Олександр НЕЧИПОРЕНКО,

заступник начальника