Чудова можливість: приєднайтеся до проєкту “Розширення послуг із догляду за дітьми й дошкільної освіти через пілотування мінісадочків”!

Дата: 20.12.2023 16:20
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

Ми раді повідомити про початок проєкту “Розширення послуг із догляду за дітьми й дошкільної освіти через пілотування мінісадочків”, за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП). Цей новаторський проєкт має на меті розширити можливості жінок із підприємницькими прагненнями створювати та керувати мінідитячими садками із доступними за ціною послугами для дітей віком 0-3 років, тим самим створюючи можливості для жінок з дітьми в Україні вийти на ринок праці.

Звіт МОП про аналіз ринкових систем (MSA) «Будуючи шляхи вiдновлення економiки. Експрес-аналiз ринкiв будiвництва, дошкiльної освiти i догляду за дiтьми та електронної комерцiї в Українi» виявив, що у секторі догляду за дітьми лише 18% дітей вікової групи 0-3 роки були охоплені системою освіти/догляду за дітьми у 2021 році. Також було встановлено, що державний/місцеві бюджети є дефіцитними, а багато видів видатків обмежені через воєні дії, що робить розширення послуг у цьому секторі за рахунок державного бюджету чи субсидій малоймовірним у найближчому майбутньому.

Огляд проєкту: Міжнародна організація праці запускає комплексну навчальну програму, спрямовану на формування у жінок навичок, знань та ресурсів, необхідних для створення успішних і доступних рішень із догляду за дітьми, раннього розвитку і дошкільної освіти (далі догляду за дітьми) в їхніх громадах. Проєкт спрямований на сприяння підприємництву, просування гендерної рівності та підвищення доступності послуг якісного догляду за дітьми.

Основні моменти навчального курсу: Програма навчання включає 5-денний інтенсивний курс, для 30 відібраних учасниць. Цей тренінговий курс охоплює основні аспекти підприємницької діяльності в секторі догляду за дітьми. Учасниці отримають уявлення про управління бізнесом, ліцензування, фінансове планування та навички операційного менеджменту, що є ключовими для успішного ведення бізнесу. По завершенні курсу на основі конкурсу чотири найкращі бізнес-плани матимуть шанс на отримання грантів для запуску своїх мінідитсадків.

Хто може взяти участь?
Ми запрошуємо жінок з Київської та Житомирської областей, які мріють відкрити свій бізнес із догляду за дітьми віком 0-3 роки. Незалежно від того, чи ви маєте досвід підприємницької діяльності чи людина, яка глибоко віддана справі позитивного впливу на освіту в ранньому дитинстві, ця програма створена для вас.

Як доєднатись?
Щоб стати частиною цієї трансформаційної подорожі, просто заповніть форму заявки на участь https://forms.gle/3GS6eaCnWFePnvL46 . Де поділіться своєю мотивацією, досвідом і планами щодо сприяння цілям проєкту. Прийом заявок відкритий до 25 грудня.

Інформаційна сесія: Щоб відповісти на будь-які запитання або надати додаткові відомості, ми проведемо інформаційну сесію. Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше про проєкт, навчальний курс і можливості, які він відкриває для вас і вашої громади.

Гранти можуть отримати ФОП, приватні підприємства, ТОВ, НГО

Сума гранту - до $25 000.

У будь-який час протягом процесу подання заявки, апліканти можуть подати запитання або скаргу, надіславши електронного листа за адресою selectioncommittee.ilo@gmail.com .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь