14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 11:04

Сьогодні, 14 грудня, в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Подія, що сталася у квітні 1986 року, вразила увесь світ.

Заступни Хорошівського селищного голови Сергій Засімчук, начальниця управління соціального захисту Хорошівської селищної ради Ольга Кучер та працівники 22 Державної пожежно-рятувальної частини ДСНС України в Житомирській області поклали квіти до пам’ятного знака Героям Чорнобиля. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Трагічні наслідки біди відчуватиме ще не одне покоління українців. Дякуємо героям-ліквідаторам Хорошівської громади та усім, хто допомогав у нелегкій боротьбі з наслідками аварії. Памʼятаємо ваш подвиг! Світла памʼять тим, хто поклав життя, захищаючи людство від атомної небезпеки. Нехай залишиться в минулому і більше ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи.

Вічна слава Героям-ліквідаторам!