«Спорт обираємо – Перемогу наближаємо»: відбулися спортивно - патріотичні змагання з нагоди Дня Збройних сил України

Дата: 13.12.2023 11:02

Сьомого грудня на базі Хорошівського ліцею №1 відбулися спортивно-патріотичні змагання серед команд закладів освіти громади під назвою «Спорт обираємо – Перемогу наближаємо».

У заході взяло участь три команди: Хорошівських ліцеїв №1 та №2 і команда Топорищенського ліцею. На жаль, через несприятливі погодні умови, команда Зубринського ліцею не змогла приїхати.

Захід організували та провели: відділ освіти (начальник Олена МАТВІЙЧУК), відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради (т.в.о. начальника Ірина СІВІНСЬКА), Житомирська районна організація Товариства сприяння обороні України (голова Катерина ЛЮЛЬКА)  та другий відділ Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (начальник Сергій ШТУРНАК). Вміло провела змагання  заступниця голови Житомирської районної громадської організації Товариства сприяння обороні України Валентина Онофріюк.

Розпочали урочисту частину спортивно-патріотичного заходу СлавнемУкраїни. Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих захисників і захисниць, які віддали життя за цілісність та незалежність України.

Затим Валентина Онофріюк оголосила склад журі, до якого ввійшли військовослужбовці, які пройшли горнило російсько-української війни, а нині проходять службу в ТЦ та СП, голова Житомирської громадської районної організації ТСОУ Катерина Люлька, директор Хорошівської ДЮСШ Володимир Панченко.

Команди складалися з семи чоловік, у яких були не лише хлопці, а й дівчата. Змагання мали такі конкурси: представлення команди, назва, девіз, шикування, марширування з піснею, накладання турнікету, транспортування «пораненого» і домедична допомога, дартс, збирання і розбирання автомата, «магазин» (командна естафета на розбирання й збирання магазину), віджимання (дівчата), підтягування (хлопці), вікторина на військову тематику, спортивна естафета, перетягування канату.

Команди ретельно готувалися до змагань  та показали свою силу, спритність, міць, знання, інтелект, а основне дружбу та взаємопідтримку.

Журі об’єктивно й чесно оцінювало кожен конкурс. У підсумку І місце виборола команда Хорошівського ліцею №1, ІІ місце – команда Топорищенського ліцею, ІІІ місце – команда Хорошівського ліцею №2.

Переможці отримали грамоти, кубки та цінні призи. Також відзначили нагородами учасника/учасницю, які найбільше підтягнувся/віджалася.

Святкового настрою присутнім додав виступ учасниць секції аеробіки Хорошівської ДЮСШ під керівництвом Наталії Козаченко.

Популяризація престижу служби в Збройних силах України, патріотичного виховання серед учнівської молоді – це майбутнє нашого краю, країни, майбутнє нашого народу. Адже нинішня допризовна молодь – завтрашні захисники й захисниці незалежності України, продовжувачі славних традицій військових звитяг наших пращурів.