Війна збирає свої страшні жнива: у Калинівці поховали Героя Леоніда Давидка

Дата: 03.12.2023 09:46

У Хорошівській громаді – скорбота. Земляки попрощалися із військовослужбовцем Леонідом Давидком, який віддав за українську незалежність найдорожче – життя.

2 грудня у селі Калинівка Поромівського старостинського округу провели в останню путь полеглого Героя.

Народився Леонід Іванович Давидок  19.10.1968 року в с. Горда, Приаргунського району Читинської області.
Коли йому виповнилося 4 роки разом із батьками та братом переїхали до Красногірки.

У 1975 році хлопчик пішов до школи. Після закінчення навчального закладу в 1983 році вступив до Житомирського агротехнічного технікуму за спеціальністю механік.

У 1988 році Леоніда Івановича призвали до армії. У 1990 році відслуживши хлопець повернувся у рідне село, де одразу пішов працювати в колгосп «Зоря» бригадиром.

Із 2000 року Леонід працював на різних роботах у різних сферах діяльності.

Був одружений, виховував п’ятеро дітей.

Із 23.04.2015 року по 19.04.2016 року був мобілізований та перебував у зоні бойових дій в Луганській області.

Після повернення із зони АТО проживав разом із сім’єю в селі Калинівка.

Після початку повномасштабного вторгнення 12.03.2022 року, Леонід за першим покликом став на захист України від російського агресора.

Захисник мав звання головного сержанта. Він був мужнім, сміливим, боровся за цілісність та незалежність України. Мріяв аби його діти й онуки жили в мирній та спокійній країні. Та 16.11.2023 року внаслідок скидання ворогом гранати отримав поранення. Була евакуація, але, на жаль, серед поранених Леоніда не було. Велися пошуки, які не дали результату. Його визнали зниклим безвісти. Рідні до останнього сподівалися, що Леонід живий. Оголошували пошук у соціальних мережах. Проте, 25.11.2023 року пошуково-оперативною групою медиків було знайдено тіло загиблого захисника.

Прощалися із військовослужбовцем Леонідом Давидком біля його будинку. Віддати останню шану та провести в останню путь прийшли рідні, друзі, побратими, односельці, жителі Хорошівської громади. Усі вдячні за його солдатську звитягу. Безліч квітів принесли земляки мужньому воїну, який поліг у битві з ворогом, виборюючи цілісність нашої держави.

Слова скорботи та співчуття рідним і близьким покійного воїна висловив заступник Хорошівського селищного голови Сергій Засімчук. Він наголосив, що завдяки таким патріотам як Леонід Іванович, який віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність, Україна є і буде. А ми будемо своїх героїв пам’ятати завжди.

Поховали земляка-Героя з усіма військовими почестями на місцевому цвинтарі.

Важко знайти слова втіхи, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас.

Ім’я  Леоніда Давидка навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!