Вдалий виступ хорошівських спортсменів в обласних пошукових змаганнях під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Дата: 27.11.2023 17:12

Фото без опису

22 листопада на базі Стрибіжсько ліцею пройшли обласні змагання з настільного тенісу, шахів та шашок під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?». У них взяли участь команди Хорошівської ДЮСШ.

У підсумку маємо такі результати: шашки 5 місце (Максим Маслов, Назарій Грабовський, Ангеліна Панченко, Анастасія Розводовська), настільний теніс 3 командне місце (Артем Павленко, Рустам Яковенко, Дар'я Лісовець, Валерія Ситяшенко), в особистому заліку Валерія Ситяшенко посіла перше місце, шахи 2 місце (Назар Панченко, Іван Колесник, Дарія Баляс, Вероніка Сварчевська.

Вітаємо наших вихованців  та побажаємо перемог в наступних змаганнях.

Хорошівська ДЮСШ дякує відділу освіти Хорошівської селищної ради за наданий автобус для поїздки на змагання.

Володимир Панченко

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису