Вдалий виступ хорошівських спортсменів в обласних пошукових змаганнях під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Дата: 27.11.2023 17:12

22 листопада на базі Стрибіжсько ліцею пройшли обласні змагання з настільного тенісу, шахів та шашок під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?». У них взяли участь команди Хорошівської ДЮСШ.

У підсумку маємо такі результати: шашки 5 місце (Максим Маслов, Назарій Грабовський, Ангеліна Панченко, Анастасія Розводовська), настільний теніс 3 командне місце (Артем Павленко, Рустам Яковенко, Дар'я Лісовець, Валерія Ситяшенко), в особистому заліку Валерія Ситяшенко посіла перше місце, шахи 2 місце (Назар Панченко, Іван Колесник, Дарія Баляс, Вероніка Сварчевська.

Вітаємо наших вихованців  та побажаємо перемог в наступних змаганнях.

Хорошівська ДЮСШ дякує відділу освіти Хорошівської селищної ради за наданий автобус для поїздки на змагання.

Володимир Панченко