Відбувся мітинг-реквієм до 90-х роковин Голодомору-геноциду «Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо»

Дата: 25.11.2023 09:22

24 листопада у Хорошівському будинку культури відбувся мітинг-реквієм до 90-х роковин Голодомору-геноциду «Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо», підготовлений працівниками БК.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок - Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.

Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані. Керівники Хорошівської громади, працівники структурних підрозділів та організацій селищної ради запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв голодоморів.

Просимо усіх жителів Хорошівської територіальної громади,  25 листопада, о 16:00, долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання та запалити свічку пам'яті.