Жіноча й чоловіча волейбольні команди Хорошівської ТГ взяли участь в обласних змаганнях в залік «Колосіади 2023»

Дата: 20.11.2023 16:38

18 листопада в смт Ємільчине відбулись обласні змагання з волейболу серед чоловічих та жіночих команд, які йдуть в залік "Колосіади 2023", пам'яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Костянтина Марчука.

За перемогу приїхали поборотись одинадцять чоловічих та дев'ять жіночих команд, які представляли Березівську ТГ, Ємільчинську ТГ, Овруцьку ТГ, Лугинську ТГ, Курненську ТГ, Хорошівську ТГ, Станишівську ТГ, Словечанську ТГ, Пулинську ТГ, Городницьку ТГ, Попільняньську ТГ.

Завдяки фінансовій підтримці відділів освіти, охорони здоров'я молоді та спорту наші команди змогли взяти участь у даних змаганнях.

Змагання відкрили та провели нагородження в.о. голови Житомирської обласної ради, голова федерації волейболу Житомирщини Володимир Ширма та голова ЖТО ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко.

У підсумку напружених ігор наші команди посіли з четвертого по шосте місця.

Дякуємо командам, що взяли участь у турнірі та на майданчику показали гідну гру та жагу до перемоги.

Висловлюємо подяку Миколі Ренкасу за допомогу в організації поїздки.

Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та розвивати спорт в громадах, області та Україні.

Володимир Панченко