До уваги всіх територіальних громад України, які хочуть долучитися до експериментального проєкту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості!

Дата: 10.11.2023 14:27

Міністерство соціальної політики на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2023 № 1049 «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості» оголошує залучення територіальних громад до участі у цьому проєкті.

Проєкт передбачає:

впровадження нової соцпослуги спрямованої на підтримку та зміцнення психічного здоров’я населення;

зниження загального рівня стресу і тривожності серед населення;

адаптацію населення до кризових ситуацій;

формування навичок першої психологічної допомоги близьким;

навчання стресостійкості;

попередження психологічної травматизації.

Для участі у проєкті виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад або військові адміністрації населених пунктів мають подати в електронній формі офіційну заявку на електронну скриньку info@mlsp.gov.ua (або через електронну систему взаємодії органів виконавчої влади).

Дедлайн подачі документів – понеділок, 20 листопада 2023 року.

Вичерпний перелік даних, які має містити заявка, – за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23208.html.

Джерело: Житоимирська РВА