Заступник селищного голови Сергій Засімчук взяв участь у нараді, де обговорювалися питання, які потребують оперативного реагування та вирішення

Дата: 02.11.2023 14:36

У перший день листопада під головуванням першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулася нарада, на яку було запрошено голів територіальних громад району та їх заступників.

Присутні обговорили низку питань, які  потребують оперативного реагування та вирішення. Зокрема, спільно з представниками Житомирського районного ТЦК та СП розглянули питання виконання мобілізаційних завдань на території Житомирського району. За участю представників Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Житомирській області обговорили заходи, які вживаються для належного утримання об’єктів фонду захисних споруд та стану їх готовності до використання за призначенням.

Під час наради йшлося також і про об’єкти, які забезпечують життєдіяльність населення та функціонування економіки в районі.

За інформацією Житомирської РВА