Старший солдат ЗСУ Микола Гомонюк гідно несе службу у війську!

Дата: 30.10.2023 12:36

На адресу Хорошівського селищного голови надійшов лист-подяки від командування військової частини А3358. У ньому зазначено, що наш земляк, старший солдат Збройних сил України Микола Миколайович Гомонюк є  фахівцем бойової та індивідуальної підготовки, патріот України. За час проходження служби у частині та початку війни долучився до справи збереження державності, демонструючи високий професіоналізм, активну громадянську позицію та самовідданість. Усі ці чесноти плекалися багатьма роками його сім'єю. Батьки змогли виростити справжнього воїна-патріота, свідомого громадянина України.
Щира подяка за виховання сина, який чесно і сумлінно виконує свій військовий обов'язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України. Подякували також громаді за підтримку захисника.