Вдалий виступ хорошівських спортсменів на обласному кубку з аеробіки

Дата: 24.10.2023 14:20

21 жовтня в м. Житомир вихованці Хорошівської ДЮСШ взяли участь у відкритому кубку Житомирської області зі спортивної аеробіки під керівництвом тренера- викладача Наталії Козаченко.Наші вихованці в категоріях посіли такі місця:

категорія діти-міні, індивідуальні вправи дівчата 2017 р.н. Файдюк Єлизавета - 3 місце

Індивідуальні вправи хлопці 2016 р.н. - Дем'янчук Роман 2 місце.

Індивідуальні вправи хлопці 2015 р.н. - Ковалишин Артем 3 місце.

Категорія діти, трійка у складі Костецької Ангеліни, Ткачук Анни, Стецюк Єви - 3 місце.

Категорія юнаки 2009 р. н. трійка у складі: Зеленко Ілони, Вітрук Оксани, Степанюк Анни - 3 місце.

Вітаємо наших юних спортсменів. Хорошівська ДЮСШ. Дякує за підтримку відділу освіти Хорошівської селищної ради за наданий автобус та за фінансову допомогу ТОВ "Акріс-груп" в особі директора Світлані Борейко та представника компанії в Хорошівькій громаді Богдану Данильчуку.

Володимир Панченко, директор Хорошівської ДЮСШ