Дякуємо мобільній бригаді обласного перинатального центру

Дата: 04.10.2023 10:46

КНП «Хорошівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Хорошівської селищної ради та жителі Хорошівської територіальної громади щиро вдячні мобільній бригаді для надання медичних послуг у сфері  репродуктивного здоров'я КНП «Обласний перинатальний центр» Житомирської обласної ради, що завітали до сіл: Сколобів, Рижани, Ставки, Дворище.

Спільними зусиллями покращуємо доступ до акушерсько-гінекологічної допомоги сільському населенню, переселенцям, особам з обмеженими фізичними можливостями та іншим вразливим групам населення, надання консультацій з питань планування сім'ї та рекомендацій щодо засобів контрацепції. Прагнемо, щоб мешканці громади й надалі отримували якісну медичну допомогу.