Освітян Хорошівської громади привітали з професійним святом

Дата: 29.09.2023 21:00

28 вересня, з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, у малому залі Хорошівського будинку культури відбулося урочисте нагородження та святковий концерт.

Із прийдешнім професійним святом привітали працівників освіти громади Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук та начальниця відділу освіти Олена Матвійчук.

«Щира вдячність вам – вчителі – за навчання й виховання наших дітей, які зростають патріотично налаштованими. Сьогодні пліч-о-пліч тримають зброю в руках учні й вчителі, які гідно боронять від ворога рідну землю. Вірю, що наступного року День працівників освіти відзначатимемо вже у мирний час. Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, творчої наснаги, терпіння та якнайшвидшої перемоги», - зазначив Володимир Столярчук.

«Висловлюю слова вдячності усім вчителям громади за щоденну, клопітку, наполегливу працю, яка робиться задля дітей, задля їх майбутнього та майбутнього всієї України. Останні роки для освіти були непростими, але ви довели свою відданість професії. Щира вдячність за високий професіоналізм, протистояння усім викликам часу, за розуміння й підтримку, турботу і любов до своїх вихованців», - наголосила Олена Матвійчук.

За вагомий особистий внесок у забезпечення захисту державного суверенітету, територіальної цілісності та безпеки України, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою Хорошівської селищної ради нагородили:

- Бориса Сахненка, вчителя фізичної культури Хорошівського ліцею №1.

Подяками та Грамотами також відзначили:

- Ігоря Цвіру, вчителя історії та правознавства Дворищенської гімназії;

- Анатолія Шепеля, заступника директора з навчально-виховної роботи Давидівської гімназії;

- Вікторію Грибовську-Поліщук, заступницю директора з навчально-виховної роботи Грушківської гімназії;

- Богдану Сергієнко, вчительку англійської мови Краївщинського ліцею;

- Нелю Кочин, вчительку початкових класів Червоногранітнянської гімназії;

- Жанну Подлазову, вчительку початкових класів Сколобівської гімназії;

- Валентину Кучер, директорку Будо-Рижанського закладу дошкільної освіти;
- Регіну Столяр, директорку Топорищенського закладу дошкільної освіти;

- Лесю Дадикіну, керівницю гуртків Хорошівського Центру дитячої та юнацької творчості;
- Марину Остапчук, вчительку англійської мови Хорошівського ліцею №1;
- Жанну Гонгало, вчительку початкових класів Хорошівського ліцею №1;
- Яну Нижник вчительку математики Хорошівського ліцею №2;
- Наталію Литвинчук, вчительку англійської мови Хорошівського ліцею №2;

- Дмитра Колодія, заступника директора Зубринського ліцею;

- Валентину Степанюк, вчительку початкових класів Топорищенського ліцею;
- Діну Зеленко, вчительку початкових класів Рижанського ліцею.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять  воїнів, які полягли в боях за вільне і квітуче майбутнє України.

Насолоду від мистецтва танцю й пісень освітянам подарували солісти та творчі колективи Хорошівського будинку культури.