Для виправлення і ресоціалізації засуджених осіб важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування   сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки.

           З цією метою  19 вересня заступником начальника управління соціального захисту населення  Хорошівської селищної ради Олександром Нечипоренко та фахівцем із соціальної роботи Дар’єю Іщук взято участь у заходах Житомирського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації», спрямованих на запобігання злочинності та повторного  вчинення правопорушень Було проведено профілактичну бесіду «Як впоратись з агресією».

          Особливу увагу було акцентовано  на важливості усвідомлення порушником правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації, ознайомлено  з правовими наслідками, що чекають на нього у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень. Було обговорено основні причини скоєння правопорушень та обговорено як їх уникати у майбутньому. 

В подальшому робота буде продовжуватись.

     

 

 

Олександр НЕЧИПОРЕНКО,

заступник начальника 

управління соціального захисту населення

Хорошівської селищної ради