Хорошівські футболісти здобули перемогу у благодійному турнірі з мініфутболу на підтримку ЗСУ

Дата: 18.09.2023 09:18

На стадіоні “Шахтар”, 17 вересня, відбувся благодійний турнір із мініфутболу за ініціативи народної депутатки України Тетяни Грищенко, яка особисто завітала до міста.

Усі зібрані кошти будуть направлені на засоби навігації та стеження для танкового підрозділу, який зараз знаходиться на Запорізькому напрямку, де служить земляк Ростислав Рубан.

Участь в турнірі брали чотири команди, які були нагородженні подякою Верховної Ради та грамотою народного депутата України Тетяни Грищенко:
за І місце – м. Коростишів
за ІІ місце – смт Хорошів
за ІІІ місце – м. Малин
за ІV місце – смт Черняхів

Вітаємо хорошівську футбольну команду зі срібною перемогою у турнірі. Дякуємо всім учасникам та присутнім! Разом до Перемоги!

Зі інформацією сайту Коростишівського радіо