Нові грантові програми для ветеранів та членів їхніх сімей

Дата: 11.09.2023 17:07

Урядова програма безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу єРобота запускас нові грантові програми для ветеранів.

Захисникм i захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, aбo ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант від 250 тис. грн до 1 млн грн.

Окрім  того,  другий    з подружжя  захисника  зможе  отримати  грант 500 тис. грн на розвиток сімейного бізнесу. Обов’язковою умовою надания грантів є створення нових робочих місць.

Розмір гранту може становити:

- до 250 тис. грн подати заяву можуть лише ветерани. Отримувач гранту повинен створити 1 робоче місце;

- до 500 тис грн подати заяву може чоловік aбo дружина ветерана. Програма покривае до 70% вартості проєкту, а одержувач гранту має створити 2 робочі місця;

до 1 млн  грн — подати  заяву  може ветеран,  який зареєстрований як ФОП від 3 років.

Програма покривае 70% вартості проєкту. Отримувач гранту має створити 4 робочі місця, два з яких повинні зайняти учасники бойових дій.

Кінцевий термін подачі заявок 19.11.2023 року. Необхідно зарееструватися  aбo  авторизуватися  в  кабінеті  громадянина  на порталі diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.