Відбувся патріотичний велозаїзд

Дата: 31.08.2023 11:12

Із нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, 23 серпня, для молоді громади відбувся велозаїзд. Організовано пізнавально-оздоровчий захід в рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» спільно з краєзнавцем та істориком Ігорем Цвірою.

Усі охочі зібралися на площі біля будинку культури й вирушили за селище до місця поховання розстріляних мирних жителів у роки Другої світової війни. Ігор Цвіра ознайомив учасників велозаїзду з історичними фактами пов’язаними з пам’ятним місцем. Затим вирушили на цвинтар й вшанували пам’ять усіх Героїв, які там поховані. Ігор Анатолійович розповів історії полеглих захисників, які героїчно боронили українську землю від російських окупантів.

Такі ініціативи покликані згуртувати й формувати у молоді  національні та європейські  цінності,  спадкування духовних і культурних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування активної громадянської позиції.