Відбулось виїзне засідання товариства «ВІДЕРГЕБУРТ»

Дата: 25.08.2023 15:58

23 серпня відбулось виїзне засідання товариства «ВІДЕРГЕБУРТ», а саме: - презентація «Deutsches Haus Shitomir» в Хорошеві та залучення групи етнічних німців Хорошівського району до співпраці з «Deutsches Haus Shitomir». У зустрічі взяли участь 26 осіб, а також представники Хорошівської громади.
Були обговоренні питання щодо підтримки етнічних німців на теренах громади, а також їх права та можливості, та необхідність створення культурного осередку на території громади.