Відбувся круглий стіл з вибудовування ієрархії планувальних документів, які використовуються у громаді

Дата: 25.08.2023 13:19

22 серпня до Хорошівської громади завітала команда Житомирського регіонального офісу проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та організувала круглий стіл з вибудовування ієрархії планувальних документів, які використовуються у громаді.

У заході взяли участь керівництво селищної ради, керівники структурних підрозділів, старости старостинських округів.

Метою заходу було вибудувати ієрархію планувальних документів, які використовуються у діяльності органів місцевого самоврядування, фасилітовано збираючи ідеї учасників круглого столу – представників виконавчих органів ради. Визначити пріоритетні напрямки спільної роботи з орієнтацією на потреби громади.

Із вітальним словом до присутніх звернувся Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук.

Дякуємо керівнику Житомирського регіонального офісу HOVERLA / проєкт USAID в Україні Сергію Гаращуку за змістовний та цікавий тренінг. А також, за визначення пріоритетних напрямків спільної роботи: Валентині Тимощук, фінансовій експертці Житомирського регіонального офісу проєкту USAID «ГОВЕРЛА», Дмитру Потургаєву, фахівцю із правових/регуляторних питань Житомирського регіонального офісу проєкту USAID «ГОВЕРЛА»,

Юрію Манілову, спеціалісту із залучення громадянського суспільства Житомирського регіонального офісу проєкту USAID «ГОВЕРЛА».