Дата: 25.08.2023 11:11

З нагоди відзначення Дня Незалежності України спеціалістами Служби у справах дітей Хорошівської селищної ради провели національно-патріотичний захід з неповнолітніми суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Житомирського РС № 2 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області, на тему «Моя Україна – єдина і вільна».

Присутнім наголосили, що на сучасному етапі розвитку України, коли існує пряма загроза денаціоналізації, втрати державної незалежності та потрапляння у сферу впливу іншої держави, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення патріотичного виховання дітей та молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. Формування та розвиток у громадян високої патріотичної свідомості, почуття вірності своїй Вітчизні, прагнення до виконання свого громадянського обов’язку; виховання патріотичних якостей особистості відповідно до моделі «Громадянин-патріот України», тобто людини, яка творчо мислить, здатна само розвиватися, дотримуватися духовних, правових, загально-людських законів, знає історію і культуру своєї країни.

Житомирський РС №2                                            Служба у справах дітей

філії ДУ «Центр пробації»                                      Хорошівської селищної ради

у Житомирській області