Подяка за наданий генератор

Дата: 23.08.2023 14:33

Наближається опалювальний сезон, який цьогоріч буде не менш складний ніж минулорічний. Із метою якісної підготовки закладів охорони здоров’я Хорошівської громади до опалювального сезону, у тісній співпраці з гумантірним штабом при Житомирській обласній військовій адміністрації та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Хорошівської селищної ради" надано потужний генератор.

Хорошівська селищна рада та колектив Хорошівського ЦПМСД висловлюють подяку голові Житомирської ОВА Віталію БУНЕЧКУ, представникам Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та особисто представнику гуманітарного штабу при Житомирській ОВА Олегу РЯБОМУ за постійну підтримку, небайдужість до проблем медицини громади та надану допомогу.