З Днем Державного прапора України!

Дата: 23.08.2023 09:27

Дорога Хорошівська громадо!

Від щирого серця вітаю вас із визначним святом – Днем Державного Прапора України! Український народ зробив свій історичний вибір – бути Україні незалежною і суверенною державою!

Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України.

Сьогодні наша країна, весь український народ проходить через тяжке випробування: окупацію ворогом, який хоче забрати найголовніше – нашу волю та свободу. Долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість територій, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного нами шляху – це воля, мирне небо, щасливі родини та світле майбутнє.
Слава Україні! Героям Слава!

Хорошівський селищний голова

Володимир Столярчук