Для молоді відбулося заняття-практикум з нейрографіки

Дата: 24.07.2023 16:42

22 липня на базі Хорошівського будинку культури для молоді Хорошівської громади відбулося заняття- практикум "Нейрографка - дієвий метод зняття психологічної напруги та подолання наслідків травмуючих подій", яке провела психологиня Ольга Котюк.

Нейрографіка - це один із графічних методів арт-терапії, за допомогою якого можна поліпшити емоційний стан, зрозумітити та усунути деякі причини проблем.

Під час заняття учасники й учасниці не тільки малювали й розфарбовували, а також діагностували власні проблеми й шукали ефективні методи й шляхи їх  вирішення.