Відбулася зустріч із представниками поліції

Дата: 11.08.2023 16:05

11 серпня у приміщенні Хорошівської селищної ради відбулася зустріч з представниками управління головної інспекції, керівництва відділення поліції № 4 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області з керівництвом Хорошівської територіальної громади, на якій також були присутні керівник її структурних підрозділів, депутатський корпус, старости старостинських округів, а також актив громади.

Мета зустрічі – налагодити діалог та тісну співпрацю між правоохоронцями, керівництвом та жителями громади задля поліпшення забезпечення публічної безпеки і порядку, обговорення проблемних питань, які виникають у взаємовідносинах з поліцією, обговорено пропозиції щодо поліпшення співпраці.

У ході зустрічі усі бажаючі мешканці громади мали можливість поспілкуватись з правоохоронцями, задати запитання, які їх турбують, висловити свої зауваження до роботи поліції та надати пропозиції.

Так, на зустрічі було порушено та обговорено чимало важливих питань, зокрема:

- необхідность приведення у відповідність дорожньої розмітки вулично-шляхової мережі та додаткового встановлення дорожніх знаків на території Хорошева, особливо щодо заборони зупинки та стоянки транспортних засобів в центральній частині населеного пункту;

- викорінення такого ганебного, на сьогоднішній день, явища, як самогоноварінням та необхідності збільшення суми штрафів за дане правопорушення;

- рух багатотонних вантажівок через населені пункти та мости, які не розраховані на таку вагу, у зв'язку із чим відбувається їх руйнація та пошкодження дорожнього покриття;

- значного збільшення випадків керування неповнолітніми, як автомобільними так і мототранспортними засобами, які недотримуючись Правил дорожнього руху наражають себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку;

- незаконні порубки лісу;

- документування адміністративних правопорушень.

Поряд із тим, було обговорено питання порядку розгляду звернень громадян та застосування адміністративного законодавства. Роз’яснено порядок звернення громадян до поліції щодо виявлених адміністративних, кримінальних правопорушень, свідками яких вони стали.

У ході зустрічі усім присутнім було доведено основні завдання управління головної інспекції та його функції. Також, було презентовано основні проєкти Національної поліції, які на даний час запроваджені та досить позитивно зарекомендували себе у Національній поліції України та суспільстві, а саме: системи «Custody Records», «Поліцейський офіцер громади», «Безпечне місто».