Вчіться піклуватися про себе
Продовжує діяльність Хорошівський Денний центр з Кризовою кімнатою для тих, хто шукає підтримку та вірить у допомогу у вирішенні проблем.
Спеціалісти Денного центру надають соціальні послуги безпосередньо у закладі, виїжджають до клієнтів за місцем їх проживання чи тимчасового перебування. Водночас, розповсюджується соціальна реклама, спрямована на упередження домашнього насильства, покращання поінформованості населення щодо можливостей отримати соціальні послуги.
Змістовно та з користю проходять групові заняття з жінками, під час яких використовуються елементи тренінгу, відбувається обмін життєвим досвідом у побудові комфортних сімейних взаємовідносин.
Отож, внесіть зміни у своє життя, якщо ви розумієте, що вам це потрібно.
Телефонуйте 0966207137 та домовтесь про зустріч у зручний для вас час.
Н.Осадчук, спеціаліст, ДЦ, заслужений працівник соціальної сфери України