ОГОЛОШЕННЯ! До уваги мешканців Хорошівськоїї громади!

Дата: 09.08.2023 12:25

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги мешканців Хорошівськоїї громади!

11.08.2023 о 10.00 в сесійній залі Хорошівської селищної об’єднаної територіальної громади відбудеться прийом громадян працівниками поліції, де будуть присутні:

- начальник управління головної інспекції ГУНП в Житомирській області підполковник поліції Данько Віктор Володимирович;

- начальник відділення поліції № 4 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області майор поліції Мірошник Роман Олександрович;

- заступник начальника управління – начальник відділу підтримки управління головної інспекції ГУНП в Житомирській області майор поліції Шиманський Віталій Станіславович;

- дільничні офіцери поліції.

Усі бажаючі мають змогу завітати до приміщення селищної ради (за адресою: смт. Хорошів, вул. Героїв України, 6) щоб особисто поспілкуватись з правоохоронцями та поставити запитання.

Поліція завжди відкрита до діалогу з громадянами та представниками місцевої влади для налагодження комунікації, впровадження спільних проєктів на благо громад та покращення роботи.

На захід запрошуються усі бажаючі мешканці громади для обговорення пропозицій, скарг, проблемних чи інших питань, які виникають у взаємовідносинах з працівниками відділення поліції № 4 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області та у службовій діяльності поліцейських.