Вітання з Днем Української Державності

Дата: 28.07.2023 12:28

Шановні жителі Хорошівської теритріальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності.

Сьогодні Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця пам’ятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію.

День Державності відзначається того ж дня, коли українські християнські церкви вшановують пам’ять Київського князя Володимира Великого та День хрещення Русі – України. Прийняття ним у 988 році християнства як державної релігії стало для України цивілізаційним вибором. Русь підтримувала політичні, економічні та культурні зв’язки з більшістю європейських держав того часу.

У 2023 році День Державності відзначається 28 липня. Але вже наступного року відзначатиметься 15 липня з огляду на перехід Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря.

Нехай цей день наповнює наші серця гордістю та вдячністю за все, що ми маємо.

І хоча нині для всіх нас тривають нелегкі часи − Україна впевнено йде до Перемоги над ворогом, що бажає позбавити нас історії, культури, самобутності.

Тож нехай цей величний для країни день дасть надію, сил та наснаги задля єдиної жаданої мети – миру в нашій державі.

Зичимо всім здоров’я, впевненості у власних силах, мудрості та перемоги. Хай буде успіх у справах та починаннях заради відбудови України і процвітання Хорошівської громади!

З Днем Української Державності!

Слава Україні!