Привітали медиків Хорошівської громади з професійним святом

Дата: 28.07.2023 11:34

Цього року в Україні вперше професійне свято День медичного працівника відзначають 27 липня.

У тих, хто обрав собі фах медичного працівника, свята та вихідні дні випадають дуже рідко. А з початком повномасштабного вторгнення росії на територію України, медики працюють подекуди без вихідних та понаднормово, адже у закладах охорони здоров’я громади лікують поранених захисників, надають необхідні медичні послуги усім, хто звертається за допомогою, а також внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово перебувають на Хорошівщині тощо.

Із нагоди свята у малому залі Хорошівського будинку культури відбулися урочистості. На них зібралися медичні працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Хорошівська лікарня» та Хорошівського відділення-пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Житомирської обласної ради.

Привітали й подякували янголам у білих халатах за врятовані життя наші військові на чолі з Сергієм Штурнаком. Відзначили високий професіоналізм  медичних працівників, які міцно тримають свій фронт і щоденно, невтомно лікую, дарують надію, повертають здоров'я, рятують життя та роблять свій великий внесок у нашу спільну перемогу над ворогом. Відзначили нагородою за невтомну працю молодшу медичну сестру Хорошівської лікарні Альону Кучер.

Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник Хорошівського селищного голови Сергій Засімчук. Він наголосив: «Невипадково в Україні змінилась дата свята й буде відзначатись у день покровителя усіх лікарів – Святого Пантелеймона Цілителя. Тепер цього дня буде віддаватись шана героїчним медикам, хоробрим і незламним, які щодня попри сирени і тривоги рятують інших, цілодобово лікують тих, хто цього потребує, вихоплюють із лап смерті поранених.»

Відзначив Подяками Хорошівської селищної ради кращих фахівців галузі охорони здоров’я територіальної громади:

• Світлану Майстренко, депутатку селищної ради, старшого фельдшера Хорошівського відділення-пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Житомирської обласної ради;
  •  Віталія Хилю, фельдшера бригади екстреної медичної допомоги;
  • Олександра Собка, фельдшера екстреної медичної допомоги;
  • Олену Майструк, молодшу медичну сестру  екстреної медичної допомоги;
  • Марію Розбицьку, лікаря – невропатолога Хорошівської лікарні;
  • Валентину Розводовську, завідувачку дитячого відділення Хорошівської лікарні;
  • Ігоря Зубрицького, лікаря загальної практики сімейної медицини, амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Хорошів;
  • Тетяну Домінську, сестру медичну загальної практики сімейної медицини, амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Хорошів.

Привітали та нагородили медичних працівників керівники та лідери профспілок закладів охорони здоров’я територіальної громади: директора КНП «Хорошівська лікарня» Неля Багінська та голова профкому Дмитро Шунь, а також т.в.о. головного лікаря «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ілона Бондарчук і голова профкому Лариса Нужда.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто за збереження наших життів заплатив своїми.

Творчим дарунком до свята стали виступи солістів та аматорських колективів Хорошівського будинку культури.