ДЛЯ ТИХ, КОМУ МИ ЗАВДЯЧУЄМО ЖИТТЯМ. ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЇХНІХ РОДИН ВІД ДІЯ.ОСВІТА

Дата: 25.07.2023 15:02

Дія.Освіта разом з експертами створили інструкцію для поширених ситуацій, які можуть статися в житті військовослужбовця.

На 9 уроках можна дізнатися:

• як адаптуватися до військового життя після цивільного
  • які права та обов’язки новобранця;
  • як надавати першу психологічну допомогу;
  • як діяти в екстремальних ситуаціях;
  • як допомогти собі на бойових завданнях;
  • психічні реакції після бойових дій. Як подолати стрес;
  • план дій у разі потрапляння в полон;
  • що робити родичам військовослужбовця, який зник безвісти чи потрапив у полон;
  • як повернутися до цивільного життя. Як знайти спільну мову з рідними. Поради для членів сім’ї та друзів.

Серіал стане в пригоді чинним і майбутнім військовослужбовцям та їхнім близьким. Під час перегляду ви отримаєте практичні поради та здобудете знання, які можуть знадобитися під час служби.

Переглянути серіал можна тут — https://bit.ly/3Dra0eH.

Освітній серіал створено з ініціативи проєкту «Психологічна та юридична допомога під час воєнного стану», що реалізується благодійною організацією «Благодійний фонд “Внутрішня сила нації”» за фінансової підтримки NGO «Ukrainian Patriots» на базі Київського інституту сучасної психології та психотерапії спеціально для платформи Дія.Освіта.