Тренінг " Гендерно зумовлене насильство та домашнє насильство:  Знаю! Вмію! Можу!" для батьків, які виховують  дітей з інвалідністю

Дата: 18.07.2023 14:54

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги спільно з управлінням соціального захисту населення Хорошівської  селищної ради 13 серпня провела тренінг "Гендерно зумовлене насильство та домашнє насильство:  Знаю! Вмію! Можу!" для батьків, які виховують  дітей з інвалідністю.

Наша ціль:

актуалізувати  проблему домашнього насильства в нашій громаді

підвищити рівень обізнаності з проблематики домашнього та гендерно- зумовленого насильства серед населення громади

піддати сумніву стереотипи, пов'язані з домашнім насильством

змотивувати присутніх  до подальших дій

надати інструменти для допомоги постраждалим від домашнього насильства

сформувати нульову толерантність до будь-яких проявів насильства у громаді.

Поки батьки навчалися, діти мали змогу погратися, поспілкуватися,отримати соціальні навички з фахівчинями із соціальної роботи.

Учасники тренінгу отримали гуманітарну допомогу від управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради ( продуктові набори, засоби гігієни, солодощі для дітей).

Якщо по відношенню до вас здійснюється насильство або ви стали свідком випадку домашнього насильства звертайтесь до Мобільної бригади за телефоном: 05005329519.

Мобільна бригада працює за підтримки #UNFPA, Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України, у партнерстві з місцевими органами влади та ГО " Інноваційні соціальні рішення".