Офлайн-тренінг «Домашнє та гендерно зумовлене насильство: знаю, запобігаю, впливаю» у місті Житомир

Дата: 13.07.2023 16:00

Запрошуємо представників(-ць)громадських організацій, активістів(-ок) і лідерів(-ок) думок з ХОРОШІВСЬКОЇ громади для участі в офлайн-тренінгу «Домашнє та гендерно зумовлене насильство: знаю, запобігаю, впливаю» у місті Житомир від @_unfpa_ukraine_

На тренінгу ви отримаєте багато корисної інфомації та десяток інструментів, які допоможуть:
- поняття, форми, причини та наслідки домашнього насильства; актуальні статистичні дані;
- аргументи важливості дій не лише з боку постраждалих, але й свідків та оточення;
- ознайомитесь з Державною політику у сфері запобігання ДН;
- отримаєте перелік актуальних сервісів для допомоги;
- конкретні рекомендації, приклади, інформаційні матеріали, що будуть корисними як для активістів так і для звичайних громадян;
- і багато іншого…
📌 Тренінг проходитиме 20-21 липня з 09:00 до 18:00 у місті Житомир.
Забезпечуємо:
- Харчування учасників(-ць) — протягом всього періоду тренінгів.
- Проживання учасників(-ць) (за потреби).

🔔Дедлайн заповнення реєстраційної форми - 14 ЛИПНЯ 11:00

Контактна особа: проєктна менеджерка
ГО «Інноваційні соціальні рішення»
Любов Гордовенко, +380974640665 або Ольга
Олексюк, +380506696525

❗Перевага надаватиметься командній участі, тому залучайте до тренінгу інших учасників(-ць) з вашої громади.
Підтвердження вашої участі повідомимо листом на електронну адресу.

Учасники(-ці), які пройдуть тренінг, надалі матимуть змогу відвідати тематичний дводенний офлайн хакатон, де зануряться в процес створення проєктів і познайомляться з однодумцями. UNFPA Україна підтримає найкращі ініціативи, які змінюватимуть соціальні норми задля запобігання ДН і ГЗН у їх громадах.

Учасники (-ці) отримають 🥇сертифікати та 🎁подарунки після успішного завершення заходу.
_________________________________

Тренінги підготовлені у межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, що здійснюється за фінансової підтримки уряду Канади, а також у співпраці з ГО «Інноваційні соціальні рішення».

Думки, погляди та рекомендації, висвітлені у цьому заході, не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA або партнерів, які підтримують ініціативу.

Посилання на реєстраційну форму