У Хорошеві відбувся відкритий волейбольний турнір серед жіночих команд під девізом «Рухайся до Перемоги України!»

Дата: 03.07.2023 12:14

У неділю, 2 липня, на базі Хорошівського ліцею №1 відбувся відкритий турнір з жіночого волейболу серед дорослих під девізом «Рухайся до Перемоги України!». Організували змагання та провели: відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради (т.в.о. начальника Ірина Сівінська), Хорошівська ДЮСШ (директор Володимир Панченко), ФСК «Спартак» (голова Петро Ющенко) за сприяння та підтримки ТОВ «Жива Нива» (директор Олексій Язиков).

У змаганнях взяли участь волейбольні команди: Хорошева, Грушківського старостинського округу, «Пулинчанка» (смт Пулини), Черняхівської територіальної громади, Ємільчинської ТГ.

Славнем України урочисто відкрили волейбольний турнір. Із вітальним словом до присутніх звернувся Володимир Столярчук, Хорошівський селищний голова. Він привітав учасниць змагань та побажав перемоги найсильнішим, відзначив й подякував за вагому підтримку турніру ТОВ «Жива Нива». Представник підприємства Максим Талько також привітав учасниць та зазначив, що переможниці турніру отримають призові.

Присутні хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих у російсько-українській війні.

Із правилами проведення турніру ознайомив директор Хорошівської ДЮСШ Володимир Панченко.

Перед початком урочистої частини суддівська колегія провела жеребкування, команди розподілили на дві підгрупи.

Кожна гра у підгрупах була цікавою та стала справжнім видовищем для вболівальників.  Команди змагалася на рівних із суперницями. Особливо напруженими та запеклими були фінальні ігри.

За підсумком турніру впевнено перемогу здобули волейболістки Ємільчинської ТГ, другу сходинку посіла команда Хорошева, третє місце у команди Черняхівської ТГ.

Переможців змагань нагородили Кубками, грамотами та призовими від ТОВ «Жива Нива».

Вітаємо учасниць турніру та зичимо усім нових спортивних досягнень!

Щиро дякуємо благодійникам ТОВ «Жива Нива», які відгукнулися й надали вагому допомогу для проведення відкритого жіночого волейбольного турніру серед дорослих під девізом «Рухайся до Перемоги України!»

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість проводити спортивні змагання та розвивати спорт у громаді!