Юні футболісти Хорошівської ДЮСШ фіналісти обласних змагань девізом «Даруймо радість дітям!»

Дата: 26.06.2023 11:23

22 червня на стадіоні «Спартак», що у Хорошеві відбулися обласні фінальні змагання з футболу серед юнаків 2012-2013р.н. під девізом  «Даруймо радість дітям!», організовані ГО Житомирська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Участь взяли шість переможців зональних змагань: футбольна команда Хорошівської ДЮСШ (тренер Володимир Бєлозеров); футбольна команда Курненської ТГ; футбольна команда Попільнянської ДЮСШ, футбольна команда Радомишльської ТГ; футбольна команда «Путиловичі» та футбольна команда СК «Любар».

Розпочалися змагання з урочистої частини. На свято футболу завітали почесні гості: голова ГО Житомирської територіальної організації ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко, Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук, голова Хорошівської районної федерації футболу Микола Ренкас, т.в.о. начальника відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради Ірина Сівінська, директор Хорошівської ДЮСШ Володимир Панченко.

Із вітальним словом до учасників звернувся Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук. Привітав місцеву команду із виходом до фіналу та побажав перемоги найсильнішій команді. Привітав також фіналістів голова ГО Житомирської територіальної організації ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко. За вагомий внесок у розвиток спорту Олександр Сташенко відзначив Подяками Хорошівського селищного голову Володимира Столярчука, голову Хорошівської районної федерації Миколу Ренкса та директора Хорошівської ДЮСШ Володимира Панченка.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих під час виконання бойових завдань захисників і захисниць, а також мирних громадян та дітей, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Творчі вітання усім присутнім подарували вихованиці секції аеробіки Хорошівської ДЮСШ (тренер Наталія Козаченко) та співак Віталій Райковський - директор Хорошівського будинку культури.

Перед початком фінальних ігор провели жеребкування, де визначилися команди-суперники.

У захоплюючій, безкомпромісній боротьбі перемогу в обласних змаганнях з футболу здобула команда Попільнянської ДЮСШ, срібло у команди  Курненської ТГ, бронзу вибороли футболісти Радомишльської ТГ.

Переможці та призери нагороджені Кубками, медалями, грамотами. Від Хорошівської районної федерації футболу ветеран спорту Петро Ющенко нагородив шкіряним м’ячем команду Попільнянської ДЮСШ.

Вітаємо юних футболістів Хорошівської ДЮСШ із виходом у фінал зональних змагань, зичимо нових перемог у іграх різних рівнів, а також постійно тренуватися й вдосконалювати майстерність володіння м’ячем.