У Житомирській райдержадміністрації привітали фермерів з професійним святом

Дата: 21.06.2023 21:37

День фермера – зовсім молоде свято, яке цьогоріч в Україні відзначається вчетверте.

З нагоди професійного свята начальник Житомирської РВА Олександр Хомич зустрівся з представниками  фермерських господарств району, аби висловити їм вдячність за нелегку, а в умовах воєнного стану – і поготів,  самовіддану працю, любов до землі, відданість справі, вагомий внесок у забезпечення продовольчої безпеки держави та майбутньої перемоги.

За дорученням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка очільник району вручив аграріям подяки та вітальні листи. Цих відзнак удостоїлися керівники фермерських господарств: Віктор Поліщук (ФГ«Маяк-ПВВ»), Володимир Юхимчук (ФГ «Юхимчук»), Андрій Якимець (ФГ «ЛУКА-АГРО»),   Володимир Седляр (СФГ «Нива Полісся»), Іван Прокопчук (ФГ «Регіна»), Микола Кузьменко (ФГ «Миколай»).

«Нехай примножуються ваші трудові успіхи, попри труднощі сьогодення завжди високими будуть врожаї, щедрою – життєва нива, а наступне своє професійне свято щоб зустрічали уже в мирній і непереможній Україні!» – побажав Олександр Хомич присутнім фермерам, а в їхній особі – усім аграріям Житомирського району.

За інформацією Житомирської РДА