Відбулися змагання з мініфутболу Хорошівської громади серед дорослих

Дата: 20.06.2023 17:09

У неділю 18 червня на спортивному майданчику зі штучним покриттям, що розташований на стадіоні «Спартак»(смт Хорошів) відбулися змагання з мініфутболу серед дорослих. Позмагатися за переможний кубок зібралося чотири футбольні команди: «Колос» (с. Топорище), «Дружба» (с. Рижани), «Зоря» (с. Дворище) та «Динамо» (Хорошівське відділення поліції).

Розпочалися змагання з урочистого відкриття. Традиційно пролунав Гімн України.  Хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих у російсько-українській війні. Привітали також усіх присутніх татусів із Днем батька.

Директор Хорошівської ДЮСШ Володимир Панченко ознайомив із порядком проведення змагань. Перед початком ігор відбулося жеребкування. Команд играли за коловою системою.  На футбольному майданчику кожна з команд показала високий рівень гри та свій футбольний характер.

У напруженій спортивній боротьбі перемогу здобула команда «Дружба» (с. Рижани). Друге місце посіла команда «Зоря» (с. Дворище), а третє – «Колос» (с. Топорище).

Всі команди нагороджені грамотами, а переможець – кубком та подарунком.