До уваги молоді Житомирщини! Долучайтеся до заходу «Захисти свої права! Знай про свою відповідальність!»

Дата: 16.06.2023 10:18

Питання прав і свобод людини, зокрема молоді, займає найважливіше місце у правовому вихованні. Саме стан справ у сфері забезпечення прав і свобод є тим критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави й суспільства в цілому. Кожна людина має громадянські (особисті), політичні та інші права й свободи, які є загальні та рівні для всіх.

Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації організовує зустріч для молоді області «Захисти свої права! Знай про свою відповідальність!», яка відбудеться 21 червня 2023 року о 14:00 в м. Житомир.

Встигніть зареєстуватися до 20 червня 2023 року за посиланням.

На зустрічі будуть говорити про:

систематизацію та підвищення рівня знань про права та обов’язки людини, зокрема молоді;

підтримку молодіжних ініціатив;

підтримку активностей в суспільстві;

розвиток самозайнятості.

Спікери:

регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області;

представниця Управління дотримання прав людини Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України.