«Оріон» став володарем Кубка «Весна-2023»

Дата: 15.06.2023 08:21
Кількість переглядів: 132

Фото без опису

Одинадцятого червня на стадіоні «Спартак» у Хорошеві відбувся фінальний матч за звання переможця Кубка «Весна-2023». На полі зустрілися фіналісти підгруп: футбольна команда «Оріон» (смт Нова Борова) та футбольна команда «Юність» (с. Будо-Рижани).
Гра була напруженою та цікавою. Кожна з команд намагалася взяти ініціативу, ловлячи суперників на контратаках. І одна з них на початку першого тайму завершилася результативно: гравці «Юності» забили гол у ворота «Оріону».
Новоборівчани посилили натиск на ворота суперників і зрівняли рахунок.
У другому таймі команди провели серію вдалих атак і змогли забити ще по одному голу. Останні хвилини матчу були найцікавішими. Кожна з команд змогла відзначитися. Проте до фінального свистка рахунок залишався нічийним - 2:2. Серією вдалих післяматчевих пенальті оріонівці забили ще два голи.
Отож, команда «Оріон» (смт Нова Борова) здобула перемогу – стала володарем розіграшу Кубка «Весна-2023».
Після закінчення фінального матчу переможців і фіналістів нагородили цінними призами та грамотами.
Відзначили також із кожної команди кращих гравців матчу. Ними стали: Василь Мельник - ФК «Юність» (с. Будо-Рижани) та Свінціцький Володимир - ФК «Оріон» (смт Нова Борова).
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису