У Хорошеві для усіх охочих організували розпис шоперів

Дата: 08.06.2023 14:28

Шопер - це чудова екологічно безпечна альтернатива поліетиленовим пакетам. Отож, 6 червня, у Хорошівський громаді спільно з командою Kreative_space був проведений майстер-клас з розпису сумок  шоперів до якого долучилися  близько 35 учасників.

На цьому заході кожен зміг проявити свою фантазію та отримати багато позитивних емоцій розмальовуючи свої шопери та спілкуючись з іншим учасниками  заходу. Ініціювали проведення майстер-класу стажерки програми  USAID "ГОВЕРЛА": Настасія Кузьменко, Олена Ковальчук та Вікторія Дем’янчук. Підтримали ідею та допомогли провести: відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради та Хорошівський будинок культури.

Всі учасники заходу залишилися задоволені, адже отримали у подарунок шопер із оригіанальним малюнком, зробленим власноруч. Висловлюємо щиру подяку команді Kreative_space за матеріальне забезпечення майстер-класу та всім хто долучився до заходу. Ви - великі молодці. Чекаємо наступних зустрічей з вами!

Олена Ковальчук, стажерка програми стажування молоді програми USAID "ГОВЕРЛА"