«Ми діти сильної країни – України»

Дата: 31.05.2023 17:16

Із нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, сьогодні  у смт Хорошів  проходило  тематичне  вуличне свято.

День захисту дітей - це прекрасне свято радості та одвічної надії. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Спільними зусиллями структурних підрозділів Хорошівської селищної ради (служба у справах дітей, управління соціального захисту населення, відділ охорони здоров’я, молоді та спорту, будинок культури, дитяча юнацька спортивна школа, дитяча бібліотека та інші) організовано масштабне вуличне свято «Ми діти сильної країни – України».

Танцювальний флешмоб на площі Соборній зарядив енергією учасників свята.

Працювали демонстраційні майданчики:

Другий відділ Житомирського районного територіального центру  комплектування та соціальної підтримки  (військкомат)

22 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській  області (пожежна частина)

- відділення поліції № 4 Житомирського РУП ГУНПУ.

Діти мали змогу побувати у ролі військових, поліцейських, рятувальників, приміряти амуніцію патрульного, військового, засоби індивідуального захисту, познайомитися зі зброєю, отримати нові знання про правила дорожнього руху та інше.

Цікаві майстер класи зібрали  біля себе  безліч дітей:

• Щасливі долоньки - діти вирізали долоньки, писали побажання для дітей України;

• Медична станція - мед. працівники розповідали дітям про надання першої медичної допомоги, робили дітям перев’язки, проводили медичні вікторини.

• Аквагрим - патріотичні візерунки, казкові маски добавляли  колориту у дитячі розваги.

• Загадковий квест під гаслом «Планета дитинства під сузір’ям добра».

• Цікаві техніки - виготовлення національно-патріотичних брелків «З Україною в серці», малюнок кавою.

• Еко малюнок - діти з природного матеріалу виготовляли міні- картини. Бажаючі спробували себе у ролі художника.

Діяла музична локація «Не проявляй безсилля, ти – сильніше насилля» діти в ігровій формі, під музичний супровід вивчали правила супротиву насилля (мобільна бригада соціально-психологічної допомоги).

Творчі виставки заворожували подих:

• вироби, картини, поробки від вихованців центру дитячої та юнацької творчості;

• «Зруйновані міста України» картини учня 9 класу Хорошівського ліцею № 1 Косякевича Максима.

Крім того, проходили веселі старти, в яких активну участь брали майже всі учасники свята, демонстрували свої вміння та навички з фізичної підготовки.

Магія була присутня у локації від музею коштовного каміння –  для дітей представлені мінерали, коштовне каміння нашого краю, цікаві розповіді, легенди, вікторини.

Під час свята бажаючі могли отримати фото на згадку «Дитяча посмішка»

На завершення свята, на площі Соборній відбувся святковий концерт дитячих колективів Хорошева

Любі діти! Ми бажаємо Вам щасливого дитинства, Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день - добрим і цікавим.

Олена Семеній, начальник служби у справах дітей Хорошівської селищної ради